Автоматичний перемикач введення (АВР) з мотоприводом I-0-II, 4 полюси 380/415V 630А HIC463E Hager
236 950,83 ₴
201 408,20 ₴
- В наявності
- Код: HIC463E
Автоматичний перемикач c мотоприводом HIC463E Hager на номінальний струм 630 A використовується при температурі від -20 до + 50°С і забезпечує безпеку розриву шляхом перемикання з відключеного ділянки мережі на резервну лінію. Монтаж чотирьохполюсних вимикача здійснюється на DIN-рейці або монтажної електричної панелі розподільних щитах.
Завдяки спеціальній конструкції з двох розташованих один над одним рубильників з блокуванням і дистанційним приводом автоматичний перемикач вводів HIC463E Hager має ряд переваг. На компактному перемикачі знаходяться додатковий ручний важіль аварійного перемикання і інтерфейсний роз'єм стандарту RJ45. Можливість застосування з'єднувальних шин забезпечують великі висновки.
Біля рубильника існує три положення ручки. При нижньому положенні живлення навантаження виконується від першого введення, середнє положення відключає живлення, верхнє положення проводить живлення навантаження від другого введення. Відповідно перемикання здійснюється через нульове положення, що гарантує безпеку від короткого замикання між звичайною і резервної мережею. Поворотна рукоятка прямого управління забезпечує блокування в стані ВИКЛ.
Сучасний дизайн вимикача навантаження Хагер нового покоління, сумісний з усіма серіями бренду, має ряд переваг, що забезпечують легкість в експлуатації, а також гарантує надійність роботи і більшу безпеку обслуговуючого персоналу.
Крім усього іншого можна виділити ряд особливих характеристик цієї моделі:
- ергономічна настроювання параметрів мережі за допомогою кнопок програмування/вибору режиму і РК-дисплея;
- підключення зовнішнього дисплея HZI912;
- програмовані входи-виходи для управління відключенням навантаження електроустановки;
- вимірювання потужності та обліку електричної енергії (активної, реактивної, повної), з використанням зовнішніх т. т.;
- функції тесту генератора;
- можливість установки періодичного запуску генератора.
Функції комунікації
(за допомогою установки зовнішніх втичних модулів):- за протоколом JBUS/MODBUS за допомогою інтерфейсного модуля RS485;
- Ethernet RJ45;
- віддалена настройка, контроль вимірюваних параметрів мережі і діагностика пристрою за допомогою WEB-сервера (при використанні модулів SM213 і SM214);
- запис подій у реальному часі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантія | 2 роки років |
| Додаткові характеристики | володіє функціями контролю енергоспоживання і управління |
| Кількість полюсів | 4 (4 фази) |
| Напруга | 380/415V |
| Номінальний струм | 630 A |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Схема перемикання | I-0-II |
| Тип корпусу | корпусний |
| Тип спрацьовування | автоматичний з мотоприводом |
| Частота | 50 Hz |
- Ціна: 201 408,20 ₴


