Автоматичний перемикач введення (АВР) з мотоприводом I-0-III 4 полюси 400/690V 3200А HIC495G Hager
755 501,35 ₴
642 176,14 ₴
- В наявності
- Код: HIC495G
Автоматичний перемикач c мотоприводом HIC495G Hager на номінальний струм 3200 A використовується при температурі від -20 до + 50°С і забезпечує безпеку розриву шляхом перемикання з відключеного ділянки мережі на резервну лінію. Монтаж чотирьохполюсних вимикача здійснюється на DIN-рейці або монтажної електричної панелі розподільних щитах.
Завдяки спеціальній конструкції з двох розташованих один над одним рубильників з блокуванням і дистанційним приводом автоматичний перемикач вводів HIC495G Hager має ряд переваг. На компактному перемикачі знаходяться додатковий ручний важіль аварійного перемикання і інтерфейсний роз'єм стандарту RJ45. Можливість застосування з'єднувальних шин забезпечують великі висновки.
Біля рубильника існує три положення ручки. При нижньому положенні живлення навантаження виконується від першого введення, середнє положення відключає живлення, верхнє положення проводить живлення навантаження від другого введення. Відповідно перемикання здійснюється через нульове положення, що гарантує безпеку від короткого замикання між звичайною і резервної мережею. Поворотна рукоятка прямого управління забезпечує блокування в стані ВИКЛ.
Современный дизайн выключателя нагрузки Хагер нового поколения, совместимый со всеми сериями бренда, имеет ряд преимуществ, обеспечивающих легкость в эксплуатации, а также гарантирует надежность работы и большую безопасность обслуживающего персонала.
Помимо всего прочего можно выделить ряд особенных характеристик этой модели:
- ручная настройка параметров сети посредством 4 градуированных потенциометров и 4 переключателей DIP;
- контроль напряжения и частоты;
- возможность автонастройки номинальных параметров сети;
- подключение внешнего дисплея HZI911;
- функции теста генератора.
Дополнительные функции:
- входи-виходи для управління електроживленням частини електроустановки (для оптимізації енергоспоживання);
- команда запуску генератора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантія | 2 роки років |
| Додаткові характеристики | приналежності: перемички, ізолюючі кришки (для 4-полюсних виконань); роз'єми для візуалізації і програмування |
| Кількість полюсів | 4 (4 фази) |
| Напруга | 400-690V |
| Номінальний струм | 3200 A |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Схема перемикання | I-0-III |
| Тип корпусу | корпусний |
| Тип спрацьовування | автоматичний з мотоприводом |
| Частота | 50 Hz |
- Ціна: 642 176,14 ₴


