Вимикач навантаження 630A 3 полюса HCD630H h400-h630 Hager
50 695,09 ₴
43 090,83 ₴
- В наявності
- Код: HCD630H
Роз'єднувач Hager HCD630H
Компанія Hager - один з найбільших і провідних європейських виробників електроустановочних виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виробляє модульну апаратуру - у Франції, р. Оберней. Сучасні німецькі інженерні рішення в поєднанні з французьким якістю виробництва відмітна особливість техніки Хагер. Роз'єднувачі (рубильники) Hager мають безліч позитивних відгуків і є одними з кращих в своєму роді. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжня європейська якість, так як всі вироби Хагер виробляються безпосередньо в Європі. Закупівля продукції Hager здійснюється тільки зі складів офіційних постачальників в Україні, що є безперечною гарантією її справжнього якості.
Устройство являет собой современный трёхполюсный разъединитель типоразмера h400-h630 с типом подключения "колодки подключения" и током срабатывания 630A. Рубильник HCD630H обеспечивает безопасность и простоту решений в системах защиты низковольтного оборудования. Так же он имеет множество дополнительных аксессуаров, каждый из которых можно найти в сопутствующих товарах для автоматики. Это и пристыковываемые блоки УЗО, и переключатели ввода резерва и многое другое — всё это сильно расширяет область применения продукции Hager.
Преимущества рубильника Hager HCD630H
До переваг цього апарату відноситься наступне:
- простота установки;
- легка індикація типу встановленого аксесуара в автоматі;
- вбудована можливість блокування важеля;
- швидкий та безпечний монтаж додаткових пристроїв;
- калібрування вироби при 50°C.
Ще одним серйозним перевагою цього рубильника є ергономіка, якій було приділено особливу увагу, це особливо помітно при інтеграції його в ввідно-розподільні щити. Так само він, аналогічно іншим разъединителям цієї серії, відповідає стандарту IEC 60947-2 і має міжнародні сертифікати та дозволи.
Де купити роз'єднувач Хагер
Оформити замовлення і купити роз'єднувач HCD630H, а також інші вироби фірми Hager, можна на нашому сайті. Десятирічний досвід роботи компанії sv-l.com.ua на ринку електротехнічної продукції гарантує низьку ціну, якість продукції та надійність поставок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантія | 2 роки років |
| Індикація | Немає |
| Кількість механічних процесів | 15000 |
| Кількість полюсів | 3 (3 фази) |
| Кількість циклів | 4500 |
| Напруга | 220/690V |
| Номінальна напруга ізоляції | 800V |
| Номінальний струм | 630 A |
| Загальна рассеивательная потужність | 150 W |
| Рассеивательная потужність на кожен електрод | 50 W |
| Серія | h400-h630 |
| Перетин приєднуваних проводів | з гнучким: 35 - 240 мм. кв.; з негнучким: 35 - 240 мм. кв. |
| Стан | Нове |
| Стійкість до номінальному напрузі | 8000V |
| Температура зберігання | від -35 до + 70 °C |
| Тип вимикача | рычажковый |
| Тип з'єднання | колодки підключення |
| Зусилля затягування гвинтів | 22 Нм |
| Частота | 50/60 Hz |
| Експлуатаційна температура | від -25 до + 70 °C |
- Ціна: 43 090,83 ₴


