Вимикач навантаження 800A 3 полюса HCE800H h1000 Hager
70 861,47 ₴
60 232,25 ₴
- В наявності
- Код: HCE800H
Роз'єднувач Hager HCE800H
Компанія Hager - один з найбільших і провідних європейських виробників електроустановочних виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виробляє модульну апаратуру - у Франції, р. Оберней. Сучасні німецькі інженерні рішення в поєднанні з французьким якістю виробництва відмітна особливість техніки Хагер. Роз'єднувачі (рубильники) Hager мають безліч позитивних відгуків і є одними з кращих в своєму роді. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжня європейська якість, так як всі вироби Хагер виробляються безпосередньо в Європі. Закупівля продукції Hager здійснюється тільки зі складів офіційних постачальників в Україні, що є безперечною гарантією її справжнього якості.
Пристрій являє собою сучасний трьохполюсний роз'єднувач типорозміру h1000 з типом підключення "колодки підключення" і струмом спрацьовування 800A. Рубильник HCE800H забезпечує безпеку і простоту рішень в системах захисту низьковольтного обладнання. Так само він має безліч додаткових аксесуарів, кожен з яких можна знайти в супутніх товарах для автоматики. Це і пристыковываемые блоки ПЗВ, та перемикачі введення резерву та багато іншого — все це значно розширює область застосування продукції Hager.
Переваги рубильника Hager HCE800H
К достоинствам этого аппарата относится следующее:
- простота установки;
- лёгкая индикация типа установленного аксессуара в автомате;
- встроенная возможность блокировки рычага;
- быстрый и безопасный монтаж дополнительных устройств;
- калибровка изделия при 50°C.
Ещё одним серьёзным достоинством этого рубильника является эргономика, которой было уделено особое внимание, это особенно заметно при интеграции его в вводно-распределительные щиты. Так же он, аналогично другим разъединителям этой серии, соответствует стандарту IEC 60947-2 и имеет международные сертификаты и разрешения.
Де купити роз'єднувач Хагер
Оформити замовлення і купити роз'єднувач HCE800H, а також інші вироби фірми Hager, можна на нашому сайті. Десятирічний досвід роботи компанії sv-l.com.ua на ринку електротехнічної продукції гарантує низьку ціну, якість продукції та надійність поставок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантія | 2 роки років |
| Індикація | Немає |
| Кількість механічних процесів | 15000 |
| Кількість полюсів | 3 (3 фази) |
| Кількість циклів | 4500 |
| Напруга | 220/690V |
| Номінальна напруга ізоляції | 800V |
| Номінальний струм | 800 A |
| Загальна рассеивательная потужність | 148,8 W |
| Рассеивательная потужність на кожен електрод | 49,6 W |
| Серія | h1000 |
| Перетин приєднуваних проводів | з гнучким: 2x240 мм. кв.; з негнучким: 2x240 мм. кв. |
| Стан | Нове |
| Стійкість до номінальному напрузі | 8000V |
| Температура зберігання | від -35 до + 70 °C |
| Тип вимикача | рычажковый |
| Тип з'єднання | колодки підключення |
| Зусилля затягування гвинтів | 65 Нм |
| Частота | 50/60 Hz |
| Експлуатаційна температура | від -25 до + 70 °C |
- Ціна: 60 232,25 ₴


