Вимикач навантаження 250A 3 полюса HCB250H x250 Hager
12 741,26 ₴
10 830,07 ₴
- В наявності
- Код: HCB250H
Роз'єднувач Hager HCB250H
Компания Hager - один из крупнейших и ведущих европейских производителей электроустановочных изделий. Центральный офис находится в Германии, а завод, производящий модульную аппаратуру - во Франции, г. Оберней. Современные немецкие инженерные решения в сочетании с французским качеством производства отличительная особенность техники Хагер. Разъединители (рубильники) Hager имеют множество положительных отзывов и являются одними из лучших в своём роде. Покупая продукцию этой фирмы, вы покупаете настоящее европейское качество, так как все изделия Хагер производятся непосредственно в Европе. Закупівля продукції Hager здійснюється тільки зі складів офіційних постачальників в Україні, що є безперечною гарантією її справжнього якості.
Пристрій являє собою сучасний трьохполюсний роз'єднувач типорозміру x250 з типом підключення "колодки підключення" і струмом спрацьовування 250A. Рубильник HCB250H забезпечує безпеку і простоту рішень в системах захисту низьковольтного обладнання. Так само він має безліч додаткових аксесуарів, кожен з яких можна знайти в супутніх товарах для автоматики. Це і пристыковываемые блоки ПЗВ, та перемикачі введення резерву та багато іншого — все це значно розширює область застосування продукції Hager.
Переваги рубильника Hager HCB250H
К достоинствам этого аппарата относится следующее:
- простота установки;
- лёгкая индикация типа установленного аксессуара в автомате;
- встроенная возможность блокировки рычага;
- быстрый и безопасный монтаж дополнительных устройств;
- калибровка изделия при 50°C.
Ещё одним серьёзным достоинством этого рубильника является эргономика, которой было уделено особое внимание, это особенно заметно при интеграции его в вводно-распределительные щиты. Так же он, аналогично другим разъединителям этой серии, соответствует стандарту IEC 60947-2 и имеет международные сертификаты и разрешения.
Де купити роз'єднувач Хагер
Оформити замовлення і купити роз'єднувач HCB250H, а також інші вироби фірми Hager, можна на нашому сайті. Десятирічний досвід роботи компанії sv-l.com.ua на ринку електротехнічної продукції гарантує низьку ціну, якість продукції та надійність поставок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантія | 2 роки років |
| Індикація | Немає |
| Кількість механічних процесів | 20000 |
| Кількість полюсів | 3 (3 фази) |
| Кількість циклів | 10000 |
| Напруга | 220/415V |
| Номінальна напруга ізоляції | 690V |
| Номінальний струм | 250 A |
| Загальна рассеивательная потужність | 44,1 W |
| Рассеивательная потужність на кожен електрод | 14,7 W |
| Серія | x250 |
| Перетин приєднуваних проводів | з гнучким: 35 - 150 мм. кв.; з негнучким: 35 - 185 мм. кв. |
| Стан | Нове |
| Стійкість до номінальному напрузі | 8000V |
| Температура зберігання | від -35 до + 70°C |
| Тип вимикача | рычажковый |
| Тип з'єднання | колодки підключення |
| Зусилля затягування гвинтів | 12 Нм |
| Частота | 50/60 Hz |
| Експлуатаційна температура | від -25 до + 70 °C |
- Ціна: 10 830,07 ₴


