Силовий автоматичний вимикач 250А 70kA 3 полюса HEC250H h250 Hager
44 487,30 ₴
37 814,20 ₴
- В наявності
- Код: HEC250H
Автоматичний вимикач Hager HEC250H

Компанія Hager - один з найбільших і провідних європейських виробників електроустановочних виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виробляє модульну апаратуру - у Франції, р. Оберней. Сучасні німецькі інженерні рішення в поєднанні з французьким якістю виробництва відмітна особливість техніки Хагер. Силові (корпусні) автоматичні вимикачі мають безліч позитивних відгуків і є одними з кращих в своєму роді. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжня європейська якість, так як всі вироби Хагер виробляються безпосередньо в Європі. Закупівля продукції Hager здійснюється тільки зі складів офіційних постачальників в Україні, що є безперечною гарантією її справжнього якості.
Пристрій являє собою сучасний автоматичний вимикач трьохполюсний типорозміру h250 з відключає здатність 70 kA. Струм спрацьовування 250A. Корпусний автоматичний вимикач HEC250H забезпечує безпеку і простоту рішень в системах захисту низьковольтного обладнання. Так само він має безліч додаткових аксесуарів, кожен з яких можна знайти в супутніх товарах для автоматики. Це і пристыковываемые блоки ПЗВ, та перемикачі введення резерву та багато іншого — все це значно розширює область застосування продукції Hager.
Переваги автоматичного вимикача Hager HEC250H
До переваг цього вимикача відноситься наступне:
- простота установки;
- легка індикація типу встановленого аксесуара в автоматі;
- вбудована можливість блокування важеля;
- швидкий та безпечний монтаж додаткових пристроїв;
- калібрування вироби при 50°C.
Ещё одним серьёзным достоинством этого выключателя является эргономика, которой было уделено особое внимание, это особенно заметно при интеграции его в вводно-распределительные щиты. Так же этот выключатель оснащен электронным расцепителем (LSI), что обеспечивает полную селективность и защиту генератора.
Помимо всего прочего, стоит отметить что этот автомат, аналогично другим силовым автоматам этой серии, соответствует стандарту IEC 60947-2 и имеет международные сертификаты и разрешения.
Где купить автоматический выключатель Хагер
Оформити замовлення і придбати автоматичний вимикач HEC250H, а також інші вироби фірми Hager, можна на нашому сайті. Десятирічний досвід роботи компанії sv-l.com.ua на ринку електротехнічної продукції гарантує низьку ціну, якість продукції та надійність поставок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Час спрацьовування теплових реле | 5/8/11/21 ms |
| Гарантія | 2 роки років |
| Діапазон регулювання теплового захисту | 0,4/0,5/0,63/0,8/0,9/0,95/1 |
| Діапазон регулювання електромагнітного захисту | 2,5/5/10 |
| Додаткові характеристики | поперечний переріз з'єднання з негнучким проводом: 35 - 150 мм. кв.; з гнучким проводом: 35 - 185 мм. кв. |
| Кількість механічних процесів | 4000 |
| Кількість модулів | 6 |
| Кількість полюсів | 3 (3 фази) |
| Кількість циклів | 1000 |
| Напруга | 220/690V |
| Номінальна напруга ізоляції | 800V |
| Номінальний струм | 250 A |
| Загальна рассеивательная потужність | 73,2 W |
| Вимикаюча здатність | 70 kA |
| Вимикаюча здатність згідно IEC 947.2 50 Гц | 0.71 |
| Рассеивательная потужність на кожен електрод | 24,4 W |
| Серія | h250 |
| Стан | Нове |
| Стійкість до номінальному напрузі | 8000V |
| Температура зберігання | від -35 до + 70°C |
| Тип з'єднання | колодки підключення |
| Тип тригера | LSI |
| Зусилля затягування гвинтів | 12 Нм |
| Установка недовготривалою затримки | 100/200 ms |
| Частота | 50/60 Hz |
| Експлуатаційна температура | від -25 до + 70 °C |
- Ціна: 37 814,20 ₴


