Силовий автоматичний вимикач 125А 50kA 3 полюса HNC125H h250 Hager
33 887,22 ₴
28 804,14 ₴
- В наявності
- Код: HNC125H
Автоматичний вимикач Hager HNC125H

Компанія Hager - один з найбільших і провідних європейських виробників електроустановочних виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виробляє модульну апаратуру - у Франції, р. Оберней. Сучасні німецькі інженерні рішення в поєднанні з французьким якістю виробництва відмітна особливість техніки Хагер. Силові (корпусні) автоматичні вимикачі мають безліч позитивних відгуків і є одними з кращих в своєму роді. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжня європейська якість, так як всі вироби Хагер виробляються безпосередньо в Європі. Закупівля продукції Hager здійснюється тільки зі складів офіційних постачальників в Україні, що є безперечною гарантією її справжнього якості.
Пристрій являє собою сучасний автоматичний вимикач трьохполюсний типорозміру h250 з відключаючої здатністю 50 kA. Струм спрацьовування 125A. Корпусний автоматичний вимикач HNC125H забезпечує безпеку і простоту рішень в системах захисту низьковольтного обладнання. Так само він має безліч додаткових аксесуарів, кожен з яких можна знайти в супутніх товарах для автоматики. Це і пристыковываемые блоки ПЗВ, та перемикачі введення резерву та багато іншого — все це значно розширює область застосування продукції Hager.
Переваги автоматичного вимикача Hager HNC125H
До переваг цього вимикача відноситься наступне:
- простота установки;
- легка індикація типу встановленого аксесуара в автоматі;
- вбудована можливість блокування важеля;
- швидкий та безпечний монтаж додаткових пристроїв;
- калібрування вироби при 50°C.
Ще одним серйозним перевагою цього вимикача є ергономіка, якій було приділено особливу увагу, це особливо помітно при інтеграції його в ввідно-розподільні щити. Так само цей вимикач оснащений електронним розчеплювачем (LSI), що забезпечує повну селективність і захист генератора.
Крім усього іншого, варто відзначити що цей автомат, аналогічно іншим силовим автоматів цієї серії, відповідає стандарту IEC 60947-2 і має міжнародні сертифікати та дозволи.
Де придбати автоматичний вимикач Хагер
Оформити замовлення і придбати автоматичний вимикач HNC125H, а також інші вироби фірми Hager, можна на нашому сайті. Десятирічний досвід роботи компанії sv-l.com.ua на ринку електротехнічної продукції гарантує низьку ціну, якість продукції та надійність поставок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Час спрацьовування теплових реле | 5/8/11/21 ms |
| Гарантія | 2 роки років |
| Діапазон регулювання теплового захисту | 0,4/0,5/0,63/0,8/0,9/0,95/1 |
| Діапазон регулювання електромагнітного захисту | 2,5/5/10 |
| Додаткові характеристики | поперечний переріз з'єднання з негнучким проводом: 35 - 150 мм. кв.; з гнучким проводом: 35 - 185 мм. кв. |
| Кількість механічних процесів | 4000 |
| Кількість модулів | 6 |
| Кількість полюсів | 3 (3 фази) |
| Кількість циклів | 1000 |
| Напруга | 220/690V |
| Номінальна напруга ізоляції | 800V |
| Номінальний струм | 125 A |
| Загальна рассеивательная потужність | 18,3 W |
| Вимикаюча здатність | 50 kA |
| Вимикаюча здатність згідно IEC 947.2 50 Гц | 0.5 |
| Рассеивательная потужність на кожен електрод | 6,1 W |
| Серія | h250 |
| Стан | Нове |
| Стійкість до номінальному напрузі | 8000V |
| Температура зберігання | від -35 до + 70°C |
| Тип з'єднання | колодки підключення |
| Тип тригера | LSI |
| Зусилля затягування гвинтів | 12 Нм |
| Установка недовготривалою затримки | 100/200 ms |
| Частота | 50/60 Hz |
| Експлуатаційна температура | від -25 до + 70 °C |
- Ціна: 28 804,14 ₴


