Силовий автоматичний вимикач 160А 18kA 3 полюса HDA160L x160 Hager
6 112,19 ₴
5 195,36 ₴
- В наявності
- Код: HDA160L
Автоматичний вимикач Hager HDA160L

Компанія Hager - один з найбільших і провідних європейських виробників електроустановочних виробів. Центральний офіс знаходиться в Німеччині, а завод, що виробляє модульну апаратуру - у Франції, р. Оберней. Сучасні німецькі інженерні рішення в поєднанні з французьким якістю виробництва відмітна особливість техніки Хагер. Силові (корпусні) автоматичні вимикачі мають безліч позитивних відгуків і є одними з кращих в своєму роді. Купуючи продукцію цієї фірми, ви купуєте справжня європейська якість, так як всі вироби Хагер виробляються безпосередньо в Європі. Закупівля продукції Hager здійснюється тільки зі складів офіційних постачальників в Україні, що є безперечною гарантією її справжнього якості.
Устройство являет собой современный трёхполюсный автоматический выключатель типоразмера x160 с отключающей способностью 18 kA. Ток срабатывания 160A. Корпусный автоматический выключатель HDA160L обеспечивает безопасность и простоту решений в системах защиты низковольтного оборудования. Так же он имеет множество дополнительных аксессуаров, каждый из которых можно найти в сопутствующих товарах для автоматики. Это и пристыковываемые блоки УЗО, и переключатели ввода резерва и многое другое — всё это сильно расширяет область применения продукции Hager.
Переваги автоматичного вимикача Hager HDA160L
До переваг цього вимикача відноситься наступне:
- простота установки;
- легка індикація типу встановленого аксесуара в автоматі;
- вбудована можливість блокування важеля;
- швидкий та безпечний монтаж додаткових пристроїв;
- калібрування вироби при 50°C.
Ще одним серйозним перевагою цього вимикача є ергономіка, якій було приділено особливу увагу, це особливо помітно при інтеграції його в ввідно-розподільні щити. Так само цей вимикач оснащений термо-магнітним розчіплювачем.
Крім усього іншого, варто відзначити що цей автомат, аналогічно іншим силовим автоматів цієї серії, відповідає стандарту IEC 60947-2 і має міжнародні сертифікати та дозволи.
Де придбати автоматичний вимикач Хагер
Оформити замовлення і придбати автоматичний вимикач HDA160L, а також інші вироби фірми Hager, можна на нашому сайті. Десятирічний досвід роботи компанії sv-l.com.ua на ринку електротехнічної продукції гарантує низьку ціну, якість продукції та надійність поставок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Серія | x160 |
| Бренд | Hager |
| Кількість модулів | 4.5 |
| Додаткові характеристики | поперечний переріз з'єднання з негнучким проводом: 4 - 70 мм. кв.; з гнучким проводом: 4 - 95 мм. кв. |
| Кількість полюсів | 3 (3 фази) |
| Кількість циклів | 1000 |
| Вимикаюча здатність | 18 kA |
| Частота | 50/60 Hz |
| Температура зберігання | від -35 до + 70°C |
| Тип з'єднання | гвинтовий |
| Експлуатаційна температура | від -25 до + 70 °C |
| Зусилля затягування гвинтів | 6 Нм |
| Номінальна напруга ізоляції | 690V |
| Рассеивательная потужність на кожен електрод | 14,6 W |
| Тип тригера | TM |
| Загальна рассеивательная потужність | 43,8 W |
| Діапазон регулювання теплового захисту | 1 |
| Вимикаюча здатність згідно IEC 947.2 50 Гц | 1 |
| Стійкість до номінальному напрузі | 8000V |
| Кількість механічних процесів | 4000 |
- Ціна: 5 195,36 ₴


