
Щит розподільчий VF118TD вмонтований IP40 18 мод. (1x18) Golf Hager
2 076,25 ₴
1 764,81 ₴
- В наявності
- Код: VF118TD
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щит розподільчий VF118TD вмонтований 18 мод.(1x8) GOLF Hager призначений як місце зберігання электрозащитной апаратури (автоматичних вимикачів, диференційних автоматів, УЗО, реле і т. д.), що встановлюється на DIP-рейки. Розподільні щити встановлюються як безпосередньо у квартирі/будинку/підприємство, так і на поверхах будинків, вулиць, окремих приміщень. Даний розподільний щит має місткість для 18 модулів, що встановлюються на 1 рейку (типорозмір). Щит має прозорі дверцята. Ступінь захисту розподільного щита IP40.
У комплект поставки входять:
- Латунний гвинт
- Модульні заглушки
- Нова патентована система (VZ787N)
- Стійки для фіксації кабельних стяжок; скоби, утримують кабель, що не входять у комплектацію (крім щитків на 4 і 8 мод.) (VZ699N)
- Захисна плівка дверцята
- Картонна упаковка
- шасі DIN-рейок з компенсацією штукатурки (глибиною до 4 мм для VF104 і 108; 8 мм – для інших). Шасі регулюється по горизонталі до 2°
- Закриті ділянки анкерної фіксації в порожніх стінах; анкер для порожніх стін замовляється окремо (VZ696N).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип щита | Розподільчий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий RAL 9010 |
| Тип монтажу | прихований (вмонтований) |
| Розмір | 293х460х98 мм |
| Стан | Нове |
| Серія | Golf |
| Бренд | Hager |
| Кількість модулів | 18 |
| Тип | щит в зборі |
| Номінальна напруга ізоляції | 400V |
| Матеріал | полістирол |
| Кількість рядів | 1 |
| Монтажні розміри | 257x426x72 мм |
| Тип дверей | прозорий |
| Клас ізоляції | II |
| Ступінь захисту | IP40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764,81 ₴


