Щит розподільчий VF112TD вмонтований IP40 12 мод. (1x12) Golf Hager
1 421,32 ₴
1 208,12 ₴
- В наявності
- Код: VF112TD
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щит распределительный VF112TD вмонтированный 12 мод.(1x12) GOLF Hager предназначен как место хранение электрозащитной аппаратуры (автоматических выключателей, дифференциальных автоматов, УЗО, реле и т.д.), что устанавливается на DIP-рейки. Распределительные щиты устанавливаются как непосредственно в квартире/доме/предприятие, так и на этажах домов, улиц, отдельных помещений. Данный распределительный щит имеет вместимость для 12 модулей, что устанавливаются на 1 рейку (типоразмер). Щит имеет прозрачные дверки. Степень защиты распределительного щита IP40.
У комплект поставки входять:
- Латунний гвинт
- Модульні заглушки
- Нова патентована система (VZ787N)
- Стійки для фіксації кабельних стяжок; скоби, утримують кабель, що не входять у комплектацію (крім щитків на 4 і 8 мод.) (VZ699N)
- Захисна плівка дверцята
- Картонна упаковка
- шасі DIN-рейок з компенсацією штукатурки (глибиною до 4 мм для VF104 і 108; 8 мм – для інших). Шасі регулюється по горизонталі до 2°
- Закриті ділянки анкерної фіксації в порожніх стінах; анкер для порожніх стін замовляється окремо (VZ696N).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип щита | Розподільчий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий RAL 9010 |
| Тип монтажу | прихований (вмонтований) |
| Розмір | 293х352х98 мм |
| Стан | Нове |
| Серія | Golf |
| Бренд | Hager |
| Кількість модулів | 12 |
| Тип | щит в зборі |
| Номінальна напруга ізоляції | 400V |
| Матеріал | полістирол |
| Кількість рядів | 1 |
| Монтажні розміри | 257х318х72 мм |
| Тип дверей | прозорий |
| Клас ізоляції | II |
| Ступінь захисту | IP40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208,12 ₴


