Щит розподільчий VF418PD вмонтований IP40 72 мод. (4x18) Golf Hager
4 151,99 ₴
3 529,19 ₴
- В наявності
- Код: VF418PD
Щит розподільчий
Силовий розподільчий щит являє собою пристрій у вигляді шафки, яке використовується для установки модулів з метою розподілити електроенергію по якійсь частині приміщення. В залежності від розмірів, щити можуть встановлюватися на одне приміщення, групу приміщень, поверх і весь будинок. Такий розподільчий пункт працює на частоті до 60 Гц і напругою до 1000 В.
Головна особливість щитків полягає в можливості працювати з глухозаземленим «нулем». В щит можуть встановлюватися УЗО, діфреле, вимикачі, які будуть відслідковувати стан мережі і справність її роботи. Виконуються в навісному та встраиваемом вигляді. У першому випадку шафка просто підвішується на рівну поверхню, у другому - вкладається в спеціальну нішу і там закріплюється анкерними болтами.
Відмітні особливості виробів серії GOLF Hager (Хагер)
У серію GOLF німецького виробника Hager входять щити оновленої конструкції. Їх ступінь захисту від вологи - IP40. Покращена конструкція дає можливість швидко й просто встановлювати модулі, підключати їх і демонтувати. Є силові щити з 1-4 рядами, кожен з яких може вмістити не більше 22 модулів. Кожен щит даної лінійки має наступні переваги:
- можливість робити записи на спеціально виділених полях;
- дверцята (прозора і непрозора) може монтуватися з будь-якої сторони;
- максимальна кількість модулів для установки - 72;
- клеми з зручними засувками;
- кріпильні гвинти доступні без необхідності розбирати корпус;
- вільне місце для укладання кабелю;
- вводи кабелів можуть бути зверху або знизу.
Характеристики розподільного шафи VF 418 PD GOLF Hager
Кількість модулів для установки всередині даної моделі дорівнює 72-м. Це самий місткий шафа силовий з випускаються в серії. Дозволяє розміщувати всю электрозащитную апаратуру (УЗО, автомати, діфреле тощо). Може монтуватися всередині приміщень або зовні (на вулиці) на 4 ДІН-рейку.
У комплект поставки входять:
- Латунний гвинт.
- Модульні заглушки.
- Нова патентована система (VZ787N).
- Стійки для фіксації кабельних стяжок; скоби, утримують кабель, що не входять у комплектацію (крім щитків на 4 і 8 мод.) (VZ699N).
- Захисна плівка дверцята.
- Картонна упаковка.
- Шасі DIN-рейок з компенсацією штукатурки (глибиною до 4 мм для VF104 і 108; 8 мм – для інших). Шасі регулюється по горизонталі до 2°.
- Закриті ділянки анкерної фіксації в порожніх стінах; анкер для порожніх стін замовляється окремо (VZ696N).
Купити силовий щит VF418PD GOLF Hager в Україні
У електрозахисних виробів Hager - прийнятна ціна і відмінна якість. Якщо ви виберете розподільний щит серії GOLF Hager, то зможете користуватися ним протягом не менш 25-ти років. Ви будете приємно здивовані якістю збірки і матеріалів. У нас також можна замовити виконання електромонтажних робіт по Києву і області.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип щита | Розподільчий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий RAL 9010 |
| Тип монтажу | прихований (вмонтований) |
| Розмір | 688х460х98 мм |
| Стан | Нове |
| Серія | Golf |
| Бренд | Hager |
| Кількість модулів | 72 |
| Тип | щит в зборі |
| Номінальна напруга ізоляції | 400V |
| Матеріал | полістирол |
| Кількість рядів | 4 |
| Кількість дверей | 18 |
| Монтажні розміри | 652x426x72 мм |
| Тип дверей | непрозорий |
| Клас ізоляції | II |
| Ступінь захисту | IP40 |
- Ціна: 3 529,19 ₴


