Щит розподільчий VF312PD вмонтований IP40 36 мод. (3x12) Golf Hager
2 128,40 ₴
1 809,14 ₴
- В наявності
- Код: VF312PD
Щит розподільчий
В житловому, офісному та промисловому будівництві для встановлення розподільчих і захисних пристроїв модульного виконання застосовуються розподільні щити із пластику або металу. Вони бувають вбудовані - для монтажу в спеціально виділену порожнину і накладні - для кріплення до рівної поверхні стіни, з прозорою або непрозорою дверцятами. Велика кількість слабкострумових мультимедійних канальних мереж потребує їх правильної організації. Для цього ідеально підходять слабкострумові розподільні щитки фірми Hager (Хагер).
Особливості щитів GOLF Hager
Серія GOLF Hager відрізняється тим, що включає в себе оновлені і модернізовані розподільні щити зі ступенем захисту IP40. Особливий дизайн дозволяє економити час установки і підключення модулів. Вироби виконуються у вигляді компактних шафок з 1-4 рядами, на кожному з яких можна розмістити 4-22 модуля. З конструктивних особливостей представників даної лінійки необхідно виділити наступні:
- можливість встановити дверцята з будь-якої сторони, не знімаючи кришку;
- дуже міцні і довговічні петлі дверцят;
- клеми з клямкою;
- з'єднання корпусів спеціальними «лапками» вертикально чи горизонтально;
- можливість заміни засувки дверцят замком.
Характеристики розподільного щита VF 312 PD GOLF Hager
Дана модель має три ряди, в кожному з яких можна встановити до 12 модулів захисного або комутаційного обладнання. Дверцята можна кріпити за будь-якої сторони. Завдяки особливостям конструкції, зручно монтується на DIN-рейку всередину стінній ніші, полегшуючи процес початкової установки, так і подальшого обслуговування.
У комплект поставки входять:
- Латунний гвинт.
- Модульні заглушки.
- Нова патентована система (VZ787N).
- Стійки для фіксації кабельних стяжок; скоби, утримують кабель, що не входять у комплектацію (крім щитків на 4 і 8 мод.) (VZ699N).
- Захисна плівка дверцята.
- Картонна упаковка.
- Шасі DIN-рейок з компенсацією штукатурки (глибиною до 4 мм для VF104 і 108; 8 мм – для інших). Шасі регулюється по горизонталі до 2°.
- Закриті ділянки анкерної фіксації в порожніх стінах; анкер для порожніх стін замовляється окремо (VZ696N).
Купити щит розподільчий VF312PD GOLF Hager
В інтернет-магазині sv-l.com.ua представлений величезний вибір електроустановочних виробів компанії Hager. Серед жителів України (електриків, будівельників, простих обивателів) вони мають хороший попит завдяки традиційно високої німецької якості, надійності і, разом з тим, доступною ціною. Щити розподільні Hager (Хагер) сьогодні можна зустріти в багатьох житлових будинках, офісах, комерційних і промислових приміщеннях - і це найкраща реклама.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип щита | Розподільчий |
| Захист | |
| Замок | Клямка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Клас ізоляції | II |
| Кількість дверей | 12 |
| Кількість модулів | 36 |
| Кількість рядів | 3 |
| Матеріал | полістирол |
| Монтажні розміри | 507x318x72 мм |
| Номінальна напруга ізоляції | 400V |
| Розмір | 543х352х98 мм |
| Серія | Golf |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип | щит в зборі |
| Тип дверей | непрозорий |
| Тип монтажу | прихований (вмонтований) |
| Колір | білий RAL 9010 |
- Ціна: 1 809,14 ₴


