Контактор безшумний ESC463S 63A 4НО 230V 3м Hager
4 109,47 ₴
3 493,05 ₴
- В наявності
- Код: ESC463S
Безшумний контактор Hager ESC463S з чотирма нормально відкритими контактами працює практично безшумно і менше вібрує на протязі всього строку служби виробу на відміну від звичайного контактора, тому його вдало використовують в приміщеннях з постійною присутністю людей.
Hager ESC463S особливо затребуваний в житлових приміщеннях. Це апарат вдало застосовують для управління насосом свердловини, системою вентиляції, приладів освітлення. Автоматичне включення пристроїв дає можливість автоматичного керування електричними обігрівачами у відповідності з температурою в будинку. У цьому випадку після прийому сигналу контактор подає напругу на ланцюг живлення обігрівачами від терморегулятора температури.
Область застосування:- галогенні лампи і лампи розжарювання;
- люмінесцентні трубчасті (одиночні і подвійні, енергозберігаючі, з електронними трансформаторами, компенсовані і немає);
- газорозрядні лампи (ртутні та натрієві лампи високого тиску, високого і низького тиску, металогалогенові, компенсовані і немає);
- резистивні навантаження (кат. АС7а);
- індуктивні навантаження (кат. АС7b).
Установка додаткових контактів і пломбувальних кришок дозволяє контактору взаємодіяти з іншим модульним устаткуванням. Модульне виконання Hager ESC463S створює максимально компактну схему управління. Гвинтові втулкові клеми, які монтуються хрестової викруткою PZ2, забезпечують безпечне підключення кабелю.
Схема контактора Hager ESC463S

Габаритні розміри контактора Hager ESC463S

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Стан | Нове |
| Бренд | Hager |
| Кількість модулів | 3 |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Стандарт | EN 61095 |
| Кількість полюсів | 4 (3 фази + нуль) |
| Тип | АС-змінний |
| Частота | 50/60 Hz |
| Тип контактів | 4НО |
| Тип контактора | безшумний |
| Кількість контактів | 4 |
| Напруга котушки управління | 230V |
| Можливість встановлення теплового реле | Немає |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 3 493,05 ₴

