Перемикач з мотоприводом I-0-II, 4 полюси 400/690V 160А HIB416M Hager
68 320,99 ₴
58 072,84 ₴
- В наявності
- Код: HIB416M
Перемикач c моторним приводом HIB416M Hager на номінальний струм 160 А використовується при температурі від -20 до + 50°С і забезпечує безпеку розриву шляхом перемикання з відключеного ділянки мережі на резервну лінію. Монтаж чотирьохполюсних вимикача здійснюється на DIN-рейці або монтажної електричної панелі розподільних щитах.
Завдяки спеціальній конструкції з двох розташованих один над одним рубильників з блокуванням і дистанційним приводом перемикач HIB416M Hager має ряд переваг. На компактному перемикачі знаходиться додатковий ручний важіль аварійного перемикання. Великі висновки забезпечують застосування з'єднувальних шин. Компактний перемикач може також підключати дистанційне керування через штекер.
Біля рубильника існує три положення ручки. При нижньому положенні живлення навантаження виконується від першого введення, середнє положення відключає живлення, верхнє положення проводить живлення навантаження від другого введення. Відповідно перемикання здійснюється через нульове положення, що гарантує безпеку від короткого замикання між звичайною і резервної мережею. Поворотна рукоятка прямого управління забезпечує блокування в стані ВИКЛ.
Сучасний дизайн вимикача навантаження Хагер нового покоління, сумісний з усіма серіями бренду, має ряд переваг, що забезпечують легкість в експлуатації, а також гарантує надійність роботи і більшу безпеку обслуговуючого персоналу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантія | 2 роки років |
| Кількість полюсів | 4 (4 фази) |
| Напруга | 400-690V |
| Номінальний струм | 160 A |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Схема перемикання | I-0-II |
| Тип корпусу | корпусний |
| Тип спрацьовування | автоматичний з мотоприводом |
| Частота | 50 Hz |
- Ціна: 58 072,84 ₴


