Автоматичний перемикач введення (АВР) з мотоприводом I-0-III 4 полюси 400/690V 800А HIC480G Hager
299 803,83 ₴
254 833,25 ₴
- В наявності
- Код: HIC480G
Автоматичний перемикач c мотоприводом HIC480G Hager на номінальний струм 800 A використовується при температурі від -20 до + 50°С і забезпечує безпеку розриву шляхом перемикання з відключеного ділянки мережі на резервну лінію. Монтаж чотирьохполюсних вимикача здійснюється на DIN-рейці або монтажної електричної панелі розподільних щитах.
Завдяки спеціальній конструкції з двох розташованих один над одним рубильників з блокуванням і дистанційним приводом автоматичний перемикач вводів HIC480G Hager має ряд переваг. На компактному перемикачі знаходяться додатковий ручний важіль аварійного перемикання і інтерфейсний роз'єм стандарту RJ45. Можливість застосування з'єднувальних шин забезпечують великі висновки.
Біля рубильника існує три положення ручки. При нижньому положенні живлення навантаження виконується від першого введення, середнє положення відключає живлення, верхнє положення проводить живлення навантаження від другого введення. Відповідно перемикання здійснюється через нульове положення, що гарантує безпеку від короткого замикання між звичайною і резервної мережею. Поворотна рукоятка прямого управління забезпечує блокування в стані ВИКЛ.
Сучасний дизайн вимикача навантаження Хагер нового покоління, сумісний з усіма серіями бренду, має ряд переваг, що забезпечують легкість в експлуатації, а також гарантує надійність роботи і більшу безпеку обслуговуючого персоналу.
Крім усього іншого можна виділити ряд особливих характеристик цієї моделі:
- ручна настроювання параметрів мережі за допомогою 4 градуйованому потенціометрів і 4 перемикачів DIP;
- контроль напруги і частоти;
- можливість автоматичного коригування номінальних параметрів мережі;
- підключення зовнішнього дисплея HZI911;
- функції тесту генератора.
Додаткові функції:
- входи-виходи для управління електроживленням частини електроустановки (для оптимізації енергоспоживання);
- команда запуску генератора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантія | 2 роки років |
| Додаткові характеристики | приналежності: перемички, ізолюючі кришки (для 4-полюсних виконань); роз'єми для візуалізації і програмування |
| Кількість полюсів | 4 (4 фази) |
| Напруга | 400-690V |
| Номінальний струм | 800 A |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Схема перемикання | I-0-III |
| Тип корпусу | корпусний |
| Тип спрацьовування | автоматичний з мотоприводом |
| Частота | 50 Hz |
- Ціна: 254 833,25 ₴


