Клема нейтральна з тримачем 6x16+7x10мм2 KM13N
214,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: KM13N
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Кількість полюсів: | 1 P |
| Тип монтажу: | З’єднано клипсами і може з’єднуватися гвинтами |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 60 A |
Матеріали
| Колір: | Синій |
| Матеріал: | Латунь |
Розміри
| Довжина: | 85 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 5 mm |
Підключення
| Тип з’єднання: | гвинт |
Обладнання
| Кількість виходів: | 12 |
| Кількість входів: 1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214,76 ₴


