Щит на 72 мод. внутрішній IP30/II QC 957x315x112мм 72M., Hager Univers FWU61S
17 983,78 ₴
15 286,21 ₴
- В наявності
- Код: FWU61S
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Колір: | білий |
| Колір RAL: | RAL 9010 - Білий |
| Матеріал: | Сталь |
| Глибина занурення: | 112 mm |
| Глибина ніші в стіні: | 115 mm |
| Глибина встановленого виробу: | 125 mm |
| Внутрішня глибина: | 119 mm |
| Висота встановленого виробу: | 1003 mm |
| Висота установки: | 1003 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 353 mm |
| Ширина в модулях: | 12 |
| Товщина матеріалу бічної поверхні: | 1 mm |
| Підходить для вживання поза будинком: | ні |
| Кількість вхідних кабелів: | 2 |
| Кількість рядів щита: | 6 |
| Кількість секцій щита: | 1 |
| Кількість рядів: | 6 |
| Можливість приєднання додаткового обладнання: | так |
| GWT - тест дротом розжарування: | 850 °C |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
| Клас захисту IK від механічних ударів: | IK09 |
| Захисне виконання ІР: | IP30 |
| Клас захисту: | Клас захисту IІ |
| Без галогену: | ні |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Тип щита | Розподільчий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 286,21 ₴


