Фонарик ручний "WEAH"
383,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 084-045-0011-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик ручний "WEAH"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 15-20 годин |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 3W переднє/8W бокове |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік (Лм) | 3W / 150lm 8W / 230lm |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| баттарея | 4V 1.6Ah Lead Acid |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383,04 ₴


