LED світильник трековий Graceful light Білий 20 Вт 1600 Лм 4100K
365,31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-TGL-20W
LED світильник трековий Graceful light Білий 20 Вт 1600 Лм 4100 K — це освітлювальний пристрій, що вирізняється своєю універсальністю. Простота та надійність конструкції світильника, а також його основні технічні особливості дають змогу змінювати кут напрямку світлового потоку. Завдяки обертовому корпусу на 360 градусів, він є незамінним під час оформлення різних виставок, торгових приміщень, зон квартир та офісів. Цей світлодіодний світильник пофарбований у білий колір.
Застосовується EH-TGL-20W в електричних мережах із напругою 220-240 В. Він має вбудовану лампу потужністю 20 Вт. Можливе кріплення LED світильника трекового на монтажну рейку, якою він може переміщатися в різні боки. Допускається виконати монтаж усередині накладних стель (у процесі роботи корпус світильника не нагрівається). Також можливий монтаж на стіну з використанням настінного кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологозахищений | Немає |
| Висота | 7,5 см мм |
| Гарантія | 24 місяці років |
| Довжина | 17 см м |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Розмір | H:170L:75D:75 mm |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Тип | Світильник |
| Тип діода | COB |
| Тип світильника | Трековий |
| Кут розсіювання | 24 |
| Ширина | 7,5 см |
- Ціна: 365,31 ₴


