

Прожектор світлодіодний "OSELO-200" 200W 6400K
2 027,34 ₴
- В наявності
- Код: 068-025-0200-020
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "OSELO-200" 200W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 300 мм *B 270 мм *C 40 мм |
| Світловий потік (Лм) | 20000 lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 027,34 ₴


