
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED GRAND-200 (074-009-0200-20)
2 760,66 ₴
- Немає в наявності
- Код: 074-009-0200-020
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED GRAND-200 (074-009-0200-20)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 200 W |
| Світловий потік (Лм) | 1198 lm |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| баттарея | 2 x 3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760,66 ₴


