Фонарик "BECKHAM-2"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 5,6 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 0,7 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 98мм*81мм*70мм |
| Світловий потік (Лм) | 35 lm |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Жовтий,синій |
| Колірна температура, К | 9000К - 150000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,44 ₴


