Розетка антена, 2 закоти, обрема 450210 Berker (механізм)
594,56 ₴
- В наявності
- Код: 450210
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Технічні характеристики |
Напруга
|
Частота
| Широкосмугова технологія: | 5…2400 MHz |
Опір
| Імпеданс: | 75 Ω |
Затухання
| Втрати на частоті 2150 Мгц: | 5 dB |
| Втрати на частоті 860Мгц: | 4 dB |
Матеріали
| Матеріал: | Метал |
Обладнання
|
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
Умови використовання
| Робоча температура: | -25…55 °C |
Ідентифікація
| Головна лінія дизайну (розробки): | Комунікаційні технології |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berker |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2040 |
| Механізми управління | Таймери |
| Номінальна навантаження | 16 А |
| Номінальна напруга | 250V~ |
| Серія | Arsys, B. 3, B. 7, K. 1, K. 5, Q 1, Q 3, Q 7, R. 1, R. 3, S. 1 |
| Сертифікати | Сертифікація CE — європейське відповідність. |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип установки | Внутрішня установка |
| Тип фурнітури | Таймер |
| Пристрої управління | Таймери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594,56 ₴


