| Технічні характеристики |
|
Керування та індикатори
| Сигнальна лампочка: | так |
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 240 / 415 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
Напруга
| Розрахункова напруга Uc: | 335 V |
| Рівень захисту від перенапруги Up: | 1,2 kV |
Електричний струм
| Калібрування захисту максимального вимірюванного струму: | 160 A |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 77,5 mm |
| Висота встановленого виробу: | 89,8 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 35,6 mm |
Монтаж
| Тип монтажу: | DIN-рейка |
Підключення
| З'єднувальна здатність верх. та нижнього гвинтових клемм із негнучким кабелем: | 1,5 / 35 mm² |
| З'єднувальна здатність верхнього і нижнього гвинтових клемм з гнучким кабелем: | 1,5 / 25 mm² |
Стандарти
| Дозволи: | KEMA |
| Необхідний клас IEC61643-11 / VDE0675-6-11: | T1+T2 |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Умови використовання
| Робоча температура: | -40…80 °C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Hager |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Бренд | Hager |
| Кількість модулів | 12 |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Кількість полюсів | 4 (4 фази) |
| Кількість циклів | 200000 |
| Тип корпусу | модульний |
| Схема перемикання | I-0-II |
| Висновок | універсальний |
| Тип спрацьовування | ручний |
| Частота | 50 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 202,79 ₴


