Прожектор світлодіодний "LEOPAR-200" 200W 6400K, 4200К
3 254,55 ₴
- В наявності
- Код: 068-006-0200-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "LEOPAR-200" 200W 6400K, 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1600 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 310 мм * 345 мм |
| Світловий потік (Лм) | 19000 Lm |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K, 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 254,55 ₴


