Світильник аварійний "ROBSON"
380,52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 084-020-0002-040
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний "ROBSON"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 3W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150мм*125мм*355мм |
| Світловий потік (Лм) | 50 lm |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380,52 ₴


