Світильник трековий "ATLANTA-30" 30W 4200 чорний
761,67 ₴
- В наявності
- Код: 018-025-0030-020
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий "ATLANTA-30" 30W 4200 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140мм * 80мм * 175мм |
| Світловий потік (Лм) | 2400Lm |
| Термін служби | 15 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 36° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 761,67 ₴


