Лампа вінтажна світлодіодна Filament led TOLEDO 8W 2200K Янтар E27
315,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001-049-0008-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа вінтажна світлодіодна Filament led TOLEDO 8W 2200K Янтар E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 8 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 165мм*280мм |
| Світловий потік (Лм) | Янтар 2200к-620lm |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура, К | 2200/2400 До |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,90 ₴


