Блок распеделительный 100A 4п. KJ01A Hager
1 725,25 ₴
1 466,46 ₴
- В наличии
- Код: KJ100A
+380 (97) 440-44-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок распеделительный 100A 4п. KJ01A Hager
| Кількість полюсів: | 4 P |
| Номінальний струм: | 100 A |
| Вага латуні в виробі: | 130 g |
| Глибина встановленого виробу: | 44 mm |
| Висота встановленого виробу: | 97 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 71 mm |
| Момент затяжки: | 2 Нм |
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1,5 - 16 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1,5 - 25 мм² |
| Перетин струмопровідної жили (гнучкої), з наконічника: | 1,5…16 mm² |
| Перетин струмопровідної жили (не гнучкої): | 1,5…25 mm² |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Количество полюсов | 2 |
| Тип соединения | винтовой |
| Количество контактов | входов: 1; выходов: 11 |
| Тип клеммы | распределительный блок |
| Поперечное сечение | входных: 1х35 мм.кв; выходных: 1х25 + 10х16 мм.кв |
Информация для заказа
- Цена: 1 466,46 ₴


