КОМПЛЕКТ ТРИПОЛЮСН.ШИН 63А 4Х45 ММ, Schneider Electric, GV2G445
1 309,59 ₴
- В наличии
- Код: GV2G445
+380 (97) 440-44-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір збірних шин TeSys GV, 3 фази, 63 A/690 В, для паралельного підключення груп пускачів двигунів, які складаються з автоматичних вимикачів GV2 або тримачів плавкої вставки LS1D32. Для використання з пристроями з гвинтовими затискачами клем, він складається з 4 відводів для паралельного підключення 4 пристроїв із кроком 45 мм. Для комплектів шин рекомендується використовувати клемну колодку GV1G09 або GV2G05 (замовляються окремо). Відповідає вимогам Green Premium (RoHS/REACh).
| Діапазон | Linergy |
|---|---|
| Назва продукту | FT |
| Назва пристрою | GV2G |
| Тип виробу або компоненту | Гребінчаста шинка |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для підключення |
| Опис полюсів | 3P |
| Сумісність серії | TeSys Deca TeSys GV2 TeSys K TeSys U |
| Кількість відгалужень | 4 |
| [Ith] умовний тепловий струм у відкритому вик | 63 А |
| Крок підключення | 45 мм |
| Місце встановлення | На терміналі |
|---|---|
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 690 В |
| Довжина | 179 мм |
| Маса нетто | 0,077 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип УЗО | Выключатель |
Информация для заказа
- Цена: 1 309,59 ₴


