Клема для заземлення 16мм2 KXA16E
395,42 ₴
336,10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: KXA16E
+380 (97) 440-44-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Клема для заземлення 16мм2 KXA16E
| Тип монтажу: | На монтажній рейці відповідно до DIN EN 50022 |
Потужність
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 1 W |
| Розсіювана потужність в кабелі: | 1 W |
Матеріали
| Колір: | Зелений/жовтий |
| Колір: | зелений |
| Матеріал: | Поліамід (PA) |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 12 mm |
| Висота встановленого виробу: | 51,5 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 58 mm |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1 - 16 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1,5 - 25 мм² |
| Поперечний розріз клем: | 25 mm² |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 336,10 ₴


