Вимикач двокнопковий зворотній: кнопка зелена 1НВ та червона 1НЗ, 230В/16А SVN391
518,42 ₴
440,66 ₴
- В наличии
- Код: SVN391
+380 (97) 440-44-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вимикач двокнопковий зворотній: кнопка зелена 1НВ та червона 1НЗ, 230В/16А SVN391
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 230 V |
| Частота: | 50/60 Hz |
Напруга
| Номінальна напруга ізоляції: | 250 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4000 V |
| Комутаційна напруга: | 230 V |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 16 A |
| Миттєвий струм: | 16 A |
| Очікувана сила струму короткого замикання з АВ 16A, крива В: | 1000A [Prot:16AcurveB] |
| Очікувана сила струму короткого замикання з запобіжником 16A gG: | 1000A [Prot:16AgG] |
| Номінальний термічний струм: | 16 A |
Витривалість
| Електрична тривкість кількості циклів: | 15000 |
| Кількість механічних процесів: | 15000 |
Матеріали
| Колір: | Не передбачено |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 66 mm |
| Висота встановленого виробу: | 83 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 17,5 mm |
Монтаж
| Момент затяжки: | 1,7 Нм |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 0,75 - 6 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 0,75 - 10 мм² |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
Обладнання
| Кількість розмикальних контактів: | 1 |
| Кількість НВ контактів: | 1 |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
Умови використовання
| Робоча температура: | -20…50 °C |
| Ступінь забруднення відповідно до IEC 60664 / IEC 60947-2: | 3 |
| Висота: | 2000 m |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…80 °C |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Франция |
| Материал контакта | Латунь |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Нет |
| Размер | 83x17,5 мм |
| Состояние | Новое |
| Серия | SVN |
| Бренд | Hager |
| Количество модулей | 1 |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Дополнительные характеристики | количество кнопок: 1 |
| Количество полюсов | 1 (1 фазный) |
| Количество циклов | 15000 |
| Сечение присоединяемых проводов | от 0,75 до 6 мм.кв. |
| Частота | 50 Hz |
| Тип соединения | винтовой |
| Контакт | 1NO |
| Эксплуатационная температура | от -20 до +50°С |
| Тип кнопки | обычный |
| Степень защиты | IP20 |
Информация для заказа
- Цена: 440,66 ₴


