

Прожектор світлодіодний "FELIS-400" 400W 6400K
3 622,32 ₴
- В наявності
- Код: 068-026-0400-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "FELIS-400" 400W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 400 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 470 мм *B 370 мм *C 48 мм |
| Світловий потік (Лм) | 48000 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 622,32 ₴


