

Прожектор світлодіодний Remix-50 50W RGB+білий
786,24 ₴
- В наявності
- Код: 068-020-0050-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний Remix-50 50W RGB+білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | RGB + білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 100-260V/50-60hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 178 мм х 28 мм х 170 мм |
| Світловий потік (Лм) | 4000 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786,24 ₴


