Світильник трековий "ATLANTA-20" 20W 4200 білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 130мм * 70мм * 164мм |
| Світловий потік (Лм) | 1600Lm |
| Термін служби | 15 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 36° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655,59 ₴


