


Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-25" NEW 25W 6400K
987,84 ₴
- В наявності
- Код: 068-012-0025-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-25" NEW 25W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | Час заряджання — 4-6 год, похмуро 48 годин |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Розмір батареї — 137 мм* 220 мм 6 В / 3 Вт (полікристалічний силікон) індикатор заряду пульт ДК |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 25 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 158 мм * 205 мм * 50 мм |
| Світловий потік (Лм) | 320 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
| баттарея | Батарея: 3,2 В / 3 АГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987,84 ₴


