Світильник сходовий LED "DIAMOND" 2W (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | вбудований мікрохвильовий датчик на 360° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 2 W |
| Робоча напруга | 110 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 86 мм * 86 мм |
| Світловий потік (Лм) | 150 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | До 4200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326,82 ₴


