Двері з вентиляційними отворами праві для щитів Univers 650х550мм FZ006NV
3 243,98 ₴
2 757,39 ₴
- В наличии
- Код: FZ006NV
+380 (97) 440-44-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Двері з вентиляційними отворами праві для щитів Univers 650х550мм FZ006NV
Кришка, двері
| Тип закривання дверей: | Відкидна ручка з затискним пристроєм та |
| Кількість замків дверей: | 1 |
Матеріали
| Колір: | Білий |
| Колір: | білий |
| Колір RAL: | RAL 9010 - Білий |
| Матеріал: | Листова сталь |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 12 mm |
| Висота встановленого виробу: | 619 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 519 mm |
Обладнання
| Кількість секцій щита: | 2 |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | не пов'язаний |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP3X |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Германия |
| Расположение | Вертикальное |
| Тип монтажа | Вмонтированный |
| Тип оборудования | Щит |
| Тип щита | Распределительный |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал | Металл |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 757,39 ₴


