Щиток распределительный наружный Schneider-Electric Kaedra IP65 (18 мод. дверь прозрачная) 13432
2 918,70 ₴
- В наличии
- Код: 13432
+380 (97) 440-44-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щиток распределительный наружный. Количество модулей: 18.
| Монтаж шафи | Поверхня |
|---|---|
| Кількість модулів шириною 18 мм на ряд | 18 |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 18 |
| Кількість горизонтальних рядів | 1 |
| Клас електричної ізоляції | Клас II Подвійна ізоляція |
| Додаткове обладнання | 1 marking kit 1 wiring strap 1 terminal block support 2 terminal block 16 holes |
| Тип передньої кришки | Прозорий Оборотний |
| Розсіювана потужність [Вт] | 34 В |
| [In] номінальний струм | 63 А |
| Тип рейки | DIN |
| Кількість попередніх вирізів PG ISO | 17 |
| Кількість клемних блоків | 2 Земля / нейтраль (Гвинтове з'єднання) с 16 |
| Розподільчий блок відводів | 16 x 10 mm² 16 x 16 mm² |
| Опис параметрів блокування | Optional keylock |
| Матеріал корпусу | Self-extinguishing polymer |
| Ширина | 448 мм |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Внутрішня глибина | 88 мм |
| Колір | Двері transparent green Шафа Світлий сірий (RAL 7035) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Франция |
Информация для заказа
- Цена: 2 918,70 ₴


