
Независимый разцепитель 230В/415 В, 1м MZ203
1 175,91 ₴
999,53 ₴
- В наличии
- Код: MZ203
+380 (97) 440-44-45
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Технічні характеристики |
|
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 230 / 415 V |
| Тип напруги живлиння: | AC/DC |
| Частота: | 50/60 Hz |
Напруга
| Номінальна напруга ізоляції: | 4000 V |
| Напруга кола управління постійного струму: | 110 / 130 V |
| Операційна напруга при змнному струмі: | 230 / 415 V |
| Номінальна робоча напруга постійного струму: | 110 / 130 V |
Електричний струм
| Imin = f (U = 230 В AC): | 14 mA |
| Imin=f(U = 415 В АC) для силового ланцюга: | 32 mA |
Потужність
| Пускова потужність, що поглинається: | 15 VA |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 25,3 W |
Відключення
| Час реакціі при відкритті: | 200 ms |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 68 mm |
| Висота встановленого виробу: | 83 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 18 mm |
Монтаж
| Момент затяжки: | 1,2 Нм |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 6 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 10 мм² |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Умови використовання
| Робоча температура: | -25…60 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…80 °C |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Вывод | универсальный |
| Гарантия | 2 года лет |
| Количество модулей | 5 |
| Количество полюсов | 3 (3 фазы) |
| Количество циклов | 200000 |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты | IP20 |
| Схема переключения | I-0-II |
| Тип корпуса | модульный |
| Тип срабатывания | ручной |
| Частота | 50 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 999,53 ₴


