Описание:
Применение: для лестничного освещения.
Задержка на включение: от 30 с до 10 мин
Количество занимаемого места на din-рейке: 1
Положение контакта: 1 размыкающий контакт
Расчетное напряжение катушки управления: 230 В~50/60 Гц
Номинальная нагрузка: 16А АС1
Особенности:
- Низкий уровень помех
- Установившийся ток при кнопках с подсветкой макс. 100 мА
Артикул Hager: EZN002
| Технічні характеристики |
|
Функції
| Цикли переключення: | мін. 50000 |
Основні електричні характеристики
| Номінальна напруга: | 12 ... 48 В =/12 ... 230 В ~ |
| Частота: | 50/60 Hz |
Електричний струм
| Максимальний струм (cos phi 0,6): | 5 A |
| Комутаційний струм при cos φ = 0.6: | макс. 5 A |
Потужність
| Споживана потужність: | 15 VA |
| Споживання енергії (робота): | 15 VA |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 2 W |
| Втрати потужності при повному навантаженні: | ≈ 2 W |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 58 mm |
| Висота встановленого виробу: | 85 mm |
| Довжина: | 64 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 17,5 mm |
| Ширина рядного вбудованого приладу RMD: | 1 modules |
Керування люмінесцентними лампами
| Люмінісцентні лампи: | max. 600 VA |
Керування лампами розжарювання
| Максимальна потужність лампи розжарювання: | 450 W |
| 230В лампи розжарювання та галогенові лампи: | макс. 450 W |
Монтаж
| Тип монтажу: | DIN-рейка |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1 - 6мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1,5 - 10 мм² |
| перетин струмопровідної жили (гнучкої): | 1…6 mm² |
| Перетин струмопровідної жили (не гнучкої): | 1,5…10 mm² |
| Кількість контактів: | 1 |
| Тип контактів: | 1 перемикаючий |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
Налаштування
| Затримка увімкнена: | 0,1 s |
| Час затримки, що регулюється: | 0,1 s…10 h |
| Затримка вимкнення: | 0,1 s |
|
|
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP40 |
Умови використовання
| Робоча температура: | -20…50 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -40…70 °C |
.png)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Франция |
| Технические характеристики | |
| Количество каналов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты | IP20 |
| Бренд | Hager |
| Количество модулей | 1 |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Номинальная мощность | 3500 W |
| Тип | суточный |
| Сечение присоединяемых проводов | от 1 до 4 мм.кв. |
| Запас хода | 200 часов |
| Количество программ (включений/выключений) | 96 |
| Потребляемая мощность | 0,5 W |
| Точность хода | ±1с./день |
| Точность/дискретность | 15 минут |
| Температура хранения | от -20 до +65°C |
| Эксплуатационная температура | от -10 до +55°C |
| Управление | механическое |
Информация для заказа
- Цена: 2 853,81 ₴


