Прожектор світлодіодний "PARS-30" 30W 2700K
287,43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 068-008-0030-030
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "PARS-30" 30W 2700K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм * 151 мм * 30 мм |
| Світловий потік (Лм) | 2400 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 2700K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,43 ₴


