Прожектор світлодіодний "PARS-20" 20W 2700К чорний
228,93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 068-008-0020-030
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "PARS-20" 20W 2700К чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 122 мм * 28 мм |
| Світловий потік (Лм) | 1600 lm |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 2700К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,93 ₴


