
Світильник трековий LED "ARIZONA-5" 5W 4200 чорний
203,97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 018-027-0005-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий LED "ARIZONA-5" 5W 4200 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 114 мм * 94 мм, Ø 59 мм |
| Світловий потік (Лм) | 380Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203,97 ₴


