ТАЙМЕР ДОБОВ.З ПАМ'ЯТТЮ IH24H MEM 1C 16A schneider electric (CCT15365)
2 481,57 ₴
- В наличии
- Код: CCT15365
| range of product |
Acti 9 |
|
|---|---|---|
| Назва продукту |
Acti 9 IH |
|
| Назва пристрою |
IH |
|
| Тип виробу або компоненту |
Mechanical time switch |
|
| кількість каналів |
1 |
|
| Доступні функції |
Manual time changeover |
| Додаток для пристрою |
Building |
|
|---|---|---|
| Тип навантаження |
галогенна лампа 230 В перемінного струму (1100 Вт) |
|
| cycle duration |
24 h |
|
| Точність вимірювання |
+/- 1 s/day |
|
| Максимальна кількість перемикань |
48 on - 48 off |
|
| Мінімальна тривалість інтервалу |
15 min |
|
| Тип налаштування |
Manual time changeover |
|
| measurement accuracy |
+/- 1 s/day 20 °C |
|
| ????????? ?????????? |
2,5 В·А |
|
| максимальный ток переключения |
16 А - 250 V AC 1 |
|
| battery life |
6 г. |
|
| время резервирования |
200 h time and program saving 230 В AC |
|
| Монтажна опора |
DIN рейка |
|
| Крок 9 мм |
6 |
|
| Відтінок кольору |
White (RAL 9003) |
|
| підключення |
Гвинтові клеми |
|
| Ступінь захисту IP |
IP20 B |
|
| Ширина |
54 мм |
|
| Висота |
90 мм |
|
| Глибина |
66 мм |
|
| Вага виробу |
0,198 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Технические характеристики | |
| Количество каналов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Hager |
| Гарантия | 2 года лет |
| Запас хода | 200 часов |
| Количество модулей | 2 |
| Количество программ (включений/выключений) | 96 |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Номинальная мощность | 3500 W |
| Потребляемая мощность | 0,5 W |
| Сечение присоединяемых проводов | от 1.5 до 6 мм.кв. |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура хранения | от -20 до +70°C |
| Тип | суточный |
| Точность хода | ±6мин./год при 23°C |
| Точность/дискретность | 15 минут |
| Управление | механическое |
| Эксплуатационная температура | от -10 до +55°C |
- Цена: 2 481,57 ₴


