

Світильник трековий "MONACO-15" 15W 4200K (з фокусуванням) білий
785,85 ₴
- В наявності
- Код: 018-019-0015-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий "MONACO-15" 15W 4200K (з фокусуванням) білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з регулюванням кута розсіювання |
| Кількість в упаковці | 1шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм * 130 мм, Ø 59 мм |
| Світловий потік (Лм) | 1125 lm |
| Термін служби | 40 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 15° - 60° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785,85 ₴


