


Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-20" 20W 6400K
958,86 ₴
- В наявності
- Код: 068-015-0020-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-20" 20W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 232.3 мм * 146 мм * 54 мм |
| Світловий потік (Лм) | 1450 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | жовтий з чорним |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958,86 ₴


