Прожектор світлодіодний з датчиком руху "PARS/S-30" 30W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з датчиком руху |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм * 196 мм * 40 мм |
| Світловий потік (Лм) | 2400 lm |
| Термін служби | 30.000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538,59 ₴


