

Світильник світлодіодний для високих стель "ARTEMIS-200" 200 W
2 830,38 ₴
- В наявності
- Код: 063-003-0200-010
+380 (97) 440-44-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний для високих стель "ARTEMIS-200" 200 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 325 мм * 145 мм |
| Світловий потік (Лм) | 30,000 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 830,38 ₴


