Корзина
508 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Цены на сайте всегда актуальны! Минимальный заказ 400 грн.
+380979546004
Интернет-магазин "SVL электро"
Корзина

ТЕПЛЫЙ ПОЛ DEVI

Deviicon   Теплый пол Devi (Деви)

Продукция Devi от датского изготовителя считается одной из лидирующих по качеству и экономичности. Установив теплый пол Devi (Деви) Вы можете быть уверены не только в надежности, длительности эксплуатации, но и в ее энергоэффективности.

Производитель предлагает гарантийный срок – двадцать лет на свои изделия (нагревательные кабеля Devi и маты Devi) и десять лет на системы теплых полов Деви и их принадлежностей.

1 2 ... 4

Тепла підлога DEVI

Компанія Danfoss розробила ряд комплексних рішень, для облаштування системи Тепла підлога під плитку DEVI - для житлових, комерційних, виробничих та ін. типів приміщень. Виділяють два основних види систем теплой підлог:

 

Теплі підлоги DEVImat в шар плиткового клею

devimat  
DEVIcomfort 150T (DTIR-150)
DEVImat 200T (DTIF-200)
DEVImat 150T (DTIF-150)
DEVIheat 150S (DSVF-150)
Veria Quickmat 150
 

Тепла підлога DEVImat це готове рішення для облаштування теплої підлоги. Виготовлено з застосуванням тонкого кабелю закріпленого на склосітку витками, з кроком 7 см. один від одного. Тепла підлога DEVImat монтуэться на підготовлену під укладку плитки чорнову підлогу, безпосередньо, в тонкий шар плиткового клею. Може монтуватися під будь-які види підлогового покриття, але оптимальними є - покриття з високою теплопровідністю (керамічна плитка, мармурові плити і натуральний камінь).

Очевидними плюсами системи DEVImat є - швидке нагрівання підлогового покриття, а так само можливість установки теплої підлоги на старе підлогове покриття, без демонтажу і збільшення висоти підлоги, так як рівень нової підлоги зміниться виключно на товщину плиткового клею і підлогового покриття (в середньому від 1,5 до 3 см)

Теплі підлоги DEVIflex в стяжку (3-5 см.)

deviflex  
DEVIflex 18T (DTIP-18)
DEVIflex 10T (DTIP-10)
DEVIsafe 20T (DTCE-20)
Veria Flexicable 20
 
 

Тепла підлога DEVIflex розроблена компанією Danfoss для систем обігріву приміщень через підлогове покриття. Виготовлені у вигляді готових секцій нагрівального кабелю діаметром 6,9 мм, з гермитичним холодним кінцем. Укладаються в стяжку на глибину від 2,5 до 8 см. Крок розкладки нагрівального кабелю повинен розраховуватися фахівцем в залежності від товщини стяжки, виду підлогового покриття і необхідної теплової потужності на однин метр кв. Для фіксації кабелю до підлоги, зазвичай використовується монтажна стрічка DEVIfast ™.

Очевидними плюсами системи DEVIflex є - більш низька вартість матеріалів, можливість самостійно підібрати необхідну потужність системи теплої підлоги і можливість демонтажу підлогового покриття під яким встановлений нагрівальний кабель без заподіяння шкоди останньому (кабель захищений стяжкою).